Lektorzy

lektorzy_banner

Lektorzy uczący w naszym przedszkolu są licencjonowanymi nauczycielami metody Helen Doron. W celu zdobycia licencji każdy lektor przechodzi szkolenie, podczas którego poznaje specyfikę metody oraz uczy się pracy z dziećmi. W trakcie szkolenia lektor, poprzez różnorodne ćwiczenia, uczy się efektywnie prowadzić zajęcia oraz zdobywa wiedzę z takich dziedzin jak: pedagogika, metodyka nauczania języka obcego, psychologia rozwojowa, teatr, taniec, umuzykalnienie, plastyka.

 

Oprócz tego, że doskonale znają język angielski, są osobami z pasją, kochają dzieci i pracę z nimi. Są również osobami o wysokiej kulturze osobistej, odnoszącymi się z szacunkiem do młodych ludzi i ich potrzeb.

 

Lektorzy Helen Doron przygotowują wspaniałe pomoce naukowe, wykorzystywane w trakcie zajęć, tak aby zajęcia były ciekawe dla dzieci, dynamiczne i pełne zabawy. Nauka języka angielskiego w naszym przedszkolu angażuje wszystkie zmysły – wzrok, słuch, smak, węch, dotyk oraz ruch. Dzięki temu przyswajanie wiedzy przez Państwa pociechy jest szybkie, miłe i przyjemne, a przede wszystkim efektywne.